Nie Jest To Wok House Logo

A jest to Twoje...

...Japońskie
marzenie

Teraz nie musisz jechać do Japonii, aby zjeść pyszne i gorące jedzenie. Wystarczy złożyć zamówienie w Niejestto WOK aby posiłek został dostarczony do Ciebie. Wygodnie, szybko i smacznie - to zasady, którymi kieruje się nasza ekipa.

Dostawa Niejestto WOK to wygodna usługa. Ulubione potrawy z dostawą kurierem w Kielcach to najlepsze rozwiązanie w każdej sytuacji. Potrzebujesz przekąski lub pełnowartościowego posiłku? Interesuje Cię dostawa obiadów w Kielcach? Potrzebujesz jedzenia na imprezę lub spotkanie z przyjaciółmi? Chcesz czegoś niezwykłego? Po prostu zamów to, na co masz ochotę, a my przygotujemy i dostarczymy.

Posiadamy wykwalifikowanych kucharzy, którzy doskonale znają klasyczne przepisy kuchni azjatyckiej, jak również wcielają w życie własne pomysły. Dania gorące, rolki i sushi, sałatki - to wszystko jest bardzo smaczne i może zaspokoić gusta koneserów.

Znajdź coś dla siebie w naszym menu

Zamawianie Woku na dowóz jest bardzo proste: wystarczy wybrać swoje ulubione dania, złożyć zamówienie i czekać na kuriera. Proces ten jest szybki i wygodny. Zamówienie można złożyć na stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Pracujemy, aby zapewnić Ci smaczne jedzenie i cieszyć się szybką dostawą. Zamów i ciesz się!!!

Asset 2